REZULTATE SPORTIVE AN SCOLAR 2010-2011

REZULTATE SPORTIVE

AN SCOLAR 2010-2011

 

ATLETISM:

Profesor  Prodan Mihai

Dobre Gabriela – Medalie de aurla C.N.Aruncari lungi Bucuresti

Profesor Patrascan Cornel

– Campionatul National J3 – Anghelescu Ionut Gabriel   – LOC III

– Campionatul National J3 – Mihai Ana-Maria  – LOC I

Campionatul National de Aruncari lungi S,T,JI,J2,J3,C1,C2,C3-Bucuresti:

-Anghelescu Nicoleta Madalina   – LOC II

-Ionescu Alexandru   – LOC III

-Sandu Ionut Malin   LOC II

-Stanciu Andrada Luciana   – LOC II

-Deftu Mihaela Alexandra   LOC II

-Serban Adriana   LOC I

-Maer Beatrice Valentina   -LOC II

-Anghelescu Ionut Gabriel   – LOC III

-Mihai Ana Maria   – LOC II

-Mihai Ana Maria      LOC IIJ2

Campionatul National Copii 1.2.3.-Bucuresti:

-Sandu Ionut    – LOC I

-Snanciu Adriana Luciana   – LOC I

Campionatul National J2 Bucuresti:

            -Mihai Ana Maria    -LOC III-DISC

– Mihai Ana Maria  – LOC III-GREUTATE

-Campionatul National Copii 1,2,3,Bucuresti:

            -Ionescu Alexandru   LOC II

-Maer Beatrice Valentina   -LOC I-DISC

-Serban Adriana   -LOC II

-Sandu Ionut Malin   – LOC I-DISC

– Sandu Ionut Malin    -LOC II GREUTATE

-Campionatul National J3 Bucuresti:

– Mihai Ana Maria –  LOC III-DISC

– Mihai Ana Maria      -LOC II GREUTATE

Sportivi Lot  National – Anghelescu Nicolata

 

 BASCHET:

LOC VII – Turneul Final U14

-LOC VIII – Turneul Final U18

-Sportivi la loturi : Adiohos Nikos , Georgescu Virgil –U18,Oana Andrei , Ianuli Stefan – U17- participarela C.E– U18

 

FOTBAL:

-LOC VIII – Liga I feminin (din 14 echipe)

-LOC  IV – Turneu Zona –Alexandria–faza a II-a Jun.E

-LOC III – Turneu zona – faza a IIa –Brasov–Jun. D

-LOC I – judet – Jun.A

-LOC III – Memorialul “Gh. ENE”-zona-Rm.Valcea

-LOC IV –zona-Memorialul “Gh.OLA”

Sportivi Lot National : Moraru Georgiana,Vasile Georgiana

 

JUDO:

Festivalul Romanesc de Judo-Bucuresti:

Matei Alexandru   – 34 kg-LOC III

-Moise Erica   -24kg – LOC III

-Ciucardel Bogdan  – 24kg – LOC III

-Moga Andrei  – 27kg – LOC I

-Marin Robert  -50kg  – LOC III

-Cupa Primaverii – Bucuresti:

Matei Alexandru   – 34 kg-LOC I

-Moise Erica  – 26kg – LOC II

-Predoi Stefania – 36kg  -LOC I

-Turneu International “Mikomi Pajura”-Bucuresti:

-Matei Alexandru   – 34 kg-LOC II

-Predoi Stefania – 36kg  -LOC V

-Campionatul National de Copii U11-Techirghiol:

-Ciucardel Bogdan  -LOC I

-Marin Robert  – LOC V

-Campionatul National de Copii U13 –Deva:

-Matei Alexandru   – 34 kg-LOC III

-Moise Erica  – 26kg – LOC –VI

 

HANDBAL

Prof. Apostol Adrian

VOLEI :

LOC VIII – Turnel Final Minivolei – Bucuresti

 

LUPTE:

-Campionatul National Individual –Seniori:

Filip Marin   – LOC V

Campionatul National Echipe-Seniori-Targoviste:

Filip Marin  -LOC II

-SavaMihai   -LOC III

-Baiaram Gabriel   -LOC V

-Stoica Ionel   -LOC VIII

Turneul International al Romaniei :

-Filip Marin   -LOC V

Campionatul National Echipe Cadeti-Mangalia:

-Grigore Alexandru  -LOC II

-Frunzete Marian   -LOC III

-Burduf Georgiana   -LOC V

-Campionatul National Scolar Individual –Sf.Gheorghe:

Grigore Alexandra   -LOC II

-Burduf Georgiana   -LOC III

-Dinculescu Georgiana   -LOC V

-Frunzete Marian   -LOC V

-Rebeca Mihai   -LOC V

-Rebeca Marian   -LOC V

-Campionatul National Individual Cadeti –Mangalia:

Burduf Georgiana   -LOC III

-Grigore Alexandra   -LOC III

-Campionatul National de Juniori –Bucuresti:

Filip Marin – participare

Campionatul National de Cadeti – Budapesta:

Grigore Alexandra – participare

-Turneu International –Seniori-Targoviste:

Filip Marin  -LOC III

-Campionatul National plaja-Mangalia :

-Filip Marin   -LOC V

-Savu Mihai   -LOC VII

Sportivi  la lot : Grigore Larisa,Grigore Alexandra.Filip Marin si Sava Mihai